| 28 دی 1400

آیین تکریم و معارفه رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با حضور لطف اله فروزنده، معاون شهردار تهران برگزار شد

1400/10/9 | 12:56 | 753 | 0
آیین تکریم و معارفه رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با حضور لطف اله فروزنده، معاون شهردار تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محمدحسین بوچانی رییس پیشین این مرکز، محمدمنان رئیسی بعنوان سرپرست مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران معرفی شد.
فروزنده با آشکار دانستن اهمیت و ضرورت اقدامات مرکز مطالعات، این مرکز را اتاق فکر شهرداری تهران توصیف کرد و افزود: هرگاه تفکر، اندیشه و مشورت مورد استفاده قرار گیرد و ابعاد مسئله بررسی شود، موفقیت نیز حاصل خواهد گشت.
وی مرکز مطالعات را سرمایه‌ای برای شهرداری تهران دانست که ابعاد مسائل را به خوبی می‌داند و با اطلاعات صحیح و تخصصی می‌تواند آینده شهر را به تصویر کشد.
معاون شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر می‌خواهیم به تحول برسیم؛ شهر، شهروند و شهرداری هوشمند داشته باشیم، شفافیت و نهایتا رضایتمندی شهروندان را نیز شاهد باشیم؛ باید مبنای محتوایی همه این موارد در مرکز مطالعات مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار دهیم.
وی با توجه به وجود تعداد کثیری از دانشگاه‌های تراز اول و مراکز تحقیقاتی در شهر تهران بر ضرورت استفاده از این ظرفیت ها تاکید و نخبگان، اعضاء شورا و معاونین اجرایی را سه ضلع مثلثی عنوان کرد که بایست با یکدیگر موضوعات را کنکاش، بررسی و مورد تبادل نظر قرار دهند تا بهترین حالت ممکن میسر شود.
معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا از رییس پیشین این مرکز بعنوان یکی از عناصر ارزشمند شهرداری تهران یاد کرد و ابراز داشت: امیدوارم در دوره مسئولیت آقای محمدمنان رئیسی، ایشان نیز در انجام امور محوله موفق باشند.
در ادامه این مراسم بوچانی رییس پیشین مرکز، ضمن ارائه گزارش جامع از روند فعالیت‌های انجام شده به ویژه روند انجام پروژه‌ها؛ برای آقای رئیسی آرزوی موفقیت کرد.
محمدمنان رئیسی نیز ضمن قدردانی از زحمات آقای بوچانی از حسن اعتماد اقای فروزنده و شهردار تهران تشکر کرد.

 

rating
به اشتراک گذاری

اخبار مرکز

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print