| 28 دی 1400
معرفی موسسه مرسر (Mercer)

معرفی موسسه مرسر (Mercer)

1400/7/20 | 11:23 | 12 | 0
معرفی موسسه مرسر (Mercer)

موسسه مرسر ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری است که باهدف کمک درزمینه نیازهای سلامتی و کسب ثروت و درآمد نیروی ­کار خدمات مورد نیاز سازمانی را فراهم می ‏آورد.

موسسه مرسر ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری است که باهدف کمک درزمینه نیازهای سلامتی و کسب ثروت و درآمد نیروی ­کار خدمات مورد نیاز سازمانی را فراهم می ‏آورد. بیش از 23000 کارمند مرسر در 44 کشور مستقر هستند و این شرکت در بیش از 130 کشور جهان فعالیت می‏کند.

این موسسه به شهرداری‌ها کمک می‏کند تا عواملی را که می‏تواند کیفیت زندگی شهری را بهبود بخشد، ارزیابی کنند. باید گفت در محیط کسب‌وکار جهانی، صاحبان کسب‌وکار گزینه‏ های زیادی در خصوص محل استقرار کارکنان و ایجاد شعب جدید برای شرکت‌هایشان در اختیاردارند، ازاین‌رو کیفیت زندگی در شهرها می‌تواند یکی از متغیرهای اساسی برای صاحبان کسب‌وکارها و شرکت‏ ها به شمار آید.

مدیران شهری در بسیاری از شهرها تمایل دارند، عوامل خاصی که بر کیفیت زندگی ساکنین تأثیرگذار است را مورد شناسایی قرار دهند و مواردی را که کیفیت کلی زندگی شهرها را تقلیل می‏دهد، در کنترل خود درآورند. مرسر از طریق نظرسنجی کیفیت زندگی با استفاده از رویکردی جامع ،رهنمودهای مناسبی را برای اقدامات شهرداری‏ها در خصوص تعالی در اهداف پیشرفت شهری، جذب شرکت‏های چندملیتی و جریان‏های مستعد جهانی ارائه می‏دهد.

امکان ارتباط با موسسه مرسر از طریق وب‌سایت (www.mercer.com) و تویتر (Mercer@) وجود دارد.

rating
به اشتراک گذاری

موسسات جهانی رتبه بندی شهری

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print