| 06 اردیبهشت 1398
فراخوان گزارش های فناوری مرتبط با حوزه شهری
print
فراخوان گزارش های فناوری مرتبط با حوزه شهری

فراخوان گزارش های فناوری مرتبط با حوزه شهری

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، با هدف ترویج بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در راستای افزایش اثربخشی و کارایی خدمات ارائه شده به شهروندان تهرانی، معرفی فناوری‌های نوین شهری را در قالب گزارش‌های فناوری شهر، در دستور کار قرار داده است. با توجه به ضرورت مشارکت نخبگان و فعالان حوزه فناوری در ارائه راهکارهای خلاقانه، مرکز مطالعات از تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در حوزه ارائه خدمات شهری به شهروندان، دانشجویان و متخصصان حوزه شهری دعوت بعمل می‌آید، نسبت به ارائه فناوری‌ها در قالب گزارش‌های مذکور که فرمت آنها از طریق سایت مرکز مطالعات قابل دسترسی است، اقدام نماید.

مرکز مطالعات طرح‌هایی (گزارش‌ها) را که در فرایند داوری و ارزش‌گذاری مورد تأیید قرار بگیرند را به صورت عمومی به نام تهیه کنندگان منتشر و در اختیار مدیران شهری قرار خواهد داد و از تهیه‌کنندگان به جهت تهیه گزارش خرید خدمات کارشناسی خواهد نمود.

فرایند ارائه گزارش‌ها از طریق صفحه گزارش های فناوری شهر در سایت مرکز مطالعات قابل دسترس است، نکته قابل توجه، نو و بدیع بودن و قابلیت اجرایی فناوری‌های معرفی شده، می‌باشد. مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران به ترویج فناوری‌های که از امکان تولید در داخل کشور برخوردارند، تأکید ویژه دارد.

اخبار
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.