| 06 اردیبهشت 1398

انتشار فراخوان یازدهیمن جشنواره پژوهش های شهری

1397/9/12 | 16:04 | 107 | 0
انتشار فراخوان یازدهیمن جشنواره پژوهش های شهری

رئيس دبيرخانه یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوري در مديريت شهري (جایزه تهران) از شروع به کار دبیرخانه جشنواره و آمادگی پذیرش آثار از 3 آذر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، مهدی عباسی دبير شوراي سياستگذاري و رئيس دبيرخانه یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوري در مديريت شهري (جایزه تهران) از شروع به کار دبیرخانه جشنواره و آمادگی پذیرش آثار از 3 آذر خبر داد.

عباسی با اشاره به رويكرد علم محوري و نگاه ويژه به مبحث پژوهش و تحقيقات در این مرکز گفت: در نظر داریم ضمن پاسداشت تلاش صاحبان قلم و انديشه در حوزه مديريت شهري به اهداف و آرمان­هاي مد نظر شهرداري تهران نیز تحقق بخشیم.

وی جشنواره امسال را شامل 4 بخش اصلی دانست و افزود: آثار افراد حقیقی در بخش جشنواره مدیریت شهری، آثار افراد حقوقی در بخش جشنواره مدیریت شهری بررسی و آثار بخش کنفرانس تحت عنوان برند شهری و با شعار به سوی تهران 1400و آثار بخش کارگاه ها و پنل های تخصصی برگزار خواهد شد.

به گفته ی وی شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند با رعایت ضوابط ارسال آثار پژوهشی بخش جشنواره و کنفرانس نسبت به ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی خود اقدام کنند.

وی افزود: سعی می کنیم با همکاری و مشارکت اساتید و صاحبنظران دانشگاهی در بخش کارگاه ها و پنل های تخصصی مجموعه مسائل و اولویت های شهری را مورد پویش قرار دهیم.

فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از 3/9/1397 الی 15/1/1398 خواهد بود. زمان ثبت نام جهت شرکت در کارگاه ها و پنل های تخصصی از 15/1/1398 الی 15/2/1398 تعیین شده است و علاقمندان می توانند با مراجعه به بخش کارگاه ها و پنل های جشنواره نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

rating
به اشتراک گذاری

اخبار مرکز

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print