بیاب
جزییات مطلب
print
انتشار فراخوان یازدهیمن جشنواره پژوهش های شهری

انتشار فراخوان یازدهیمن جشنواره پژوهش های شهری

رئيس دبيرخانه یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوري در مديريت شهري (جایزه تهران) از شروع به کار دبیرخانه جشنواره و آمادگی پذیرش آثار از 3 آذر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، مهدی عباسی دبير شوراي سياستگذاري و رئيس دبيرخانه یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوري در مديريت شهري (جایزه تهران) از شروع به کار دبیرخانه جشنواره و آمادگی پذیرش آثار از 3 آذر خبر داد.

عباسی با اشاره به رويكرد علم محوري و نگاه ويژه به مبحث پژوهش و تحقيقات در این مرکز گفت: در نظر داریم ضمن پاسداشت تلاش صاحبان قلم و انديشه در حوزه مديريت شهري به اهداف و آرمان­هاي مد نظر شهرداري تهران نیز تحقق بخشیم.

وی جشنواره امسال را شامل 4 بخش اصلی دانست و افزود: آثار افراد حقیقی در بخش جشنواره مدیریت شهری، آثار افراد حقوقی در بخش جشنواره مدیریت شهری بررسی و آثار بخش کنفرانس تحت عنوان برند شهری و با شعار به سوی تهران 1400و آثار بخش کارگاه ها و پنل های تخصصی برگزار خواهد شد.

به گفته ی وی شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند با رعایت ضوابط ارسال آثار پژوهشی بخش جشنواره و کنفرانس نسبت به ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی خود اقدام کنند.

وی افزود: سعی می کنیم با همکاری و مشارکت اساتید و صاحبنظران دانشگاهی در بخش کارگاه ها و پنل های تخصصی مجموعه مسائل و اولویت های شهری را مورد پویش قرار دهیم.

فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از 3/9/1397 الی 15/1/1398 خواهد بود. زمان ثبت نام جهت شرکت در کارگاه ها و پنل های تخصصی از 15/1/1398 الی 15/2/1398 تعیین شده است و علاقمندان می توانند با مراجعه به بخش کارگاه ها و پنل های جشنواره نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اخبار مرکز
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
جستجو
آرشیو مطالب
دسته بندی