| 06 اردیبهشت 1398

تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک

1397/9/10 | 10:03 | 114 | 0
تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک

بررسی و انتخاب مجری نهایی طرح مطالعاتی «تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک» دستورکار اصلی چهل‌ویکمین جلسه کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری شهرداری تهران بود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، در چهل‌ویکمین جلسه کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری شهرداری تهران بررسی و انتخاب مجری نهایی طرح مطالعاتی «تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک» دستورکار اصلی بود.

بر همین اساس موسساتی که قبلاً امتیازات فنی و علمی لازم را در فراخوان کسب نموده بودند، به همراه تیم اصلی کارشناسی خود در این جلسه حضور یافتند و به ارایه چارچوب مفهومی اجرای طرح، متدولوژی انجام کار، خروجی‌های مورد انتظار به تفکیک مراحل مختلف و معرفی افراد کلیدی طرح پرداختند.

پس از ارایه گزارش توسط مجریان منتخب، اعضای محترم کمیته به بررسی پیشنهادات ارایه شده پرداختند و در نهایت یکی از داوطلبین واجد شرایط انجام این پروژه، با به دست آوردن حداکثر آراء برای اجرای طرح مذکور انتخاب شد.

طرح مذکور توسط اداره کل معماری و ساختمان برای اجرا در سال جاری به کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری پیشنهاد شده و شرح خدمات آن با همکاری آن اداره کل و مدیریت مطالعات معماری و شهرسازی مرکز تهیه و توسط مرکز مطالعات به فراخوان گذاشته شده بود و فرایند عقد قرارداد، اجرا و نظارت بر حسن اجرای طرح مذکور نیز در این مرکز انجام خواهد شد.

در این جلسه عبدالرضا گلپایگانی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری، میثم بصیرت، معاون مطالعات و برنامه‌ریزی زیرساخت و طرح‌جامع مرکز مطالعات، تورج فرهادی، مدیرکل کمیسیون‌های اجرایی ماده صد، پویان شهابیان، مديركل برنامه‌ريزي و توسعه شهري امور شهرسازي مناطق، سید مجید نادری، معاون مدیرکل معماری و ساختمان، امیر شفیعی مدیر مطالعات معماری و شهرسازی مرکز مطالعات، محمدمهدی عزیزی و اسفندیار زبردست، اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران و احمد سعیدنیا و سهراب مشهودی اعضای جامعه مهندسان مشاور ایران حضور داشتند.

rating
به اشتراک گذاری

اخبار مرکز

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print