بیاب
جزییات مطلب
print
تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک

تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک

بررسی و انتخاب مجری نهایی طرح مطالعاتی «تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک» دستورکار اصلی چهل‌ویکمین جلسه کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری شهرداری تهران بود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، در چهل‌ویکمین جلسه کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری شهرداری تهران بررسی و انتخاب مجری نهایی طرح مطالعاتی «تدوین ضوابط طراحی مجتمع‌های مسکونی با رویکرد شهر دوستدار کودک» دستورکار اصلی بود.

بر همین اساس موسساتی که قبلاً امتیازات فنی و علمی لازم را در فراخوان کسب نموده بودند، به همراه تیم اصلی کارشناسی خود در این جلسه حضور یافتند و به ارایه چارچوب مفهومی اجرای طرح، متدولوژی انجام کار، خروجی‌های مورد انتظار به تفکیک مراحل مختلف و معرفی افراد کلیدی طرح پرداختند.

پس از ارایه گزارش توسط مجریان منتخب، اعضای محترم کمیته به بررسی پیشنهادات ارایه شده پرداختند و در نهایت یکی از داوطلبین واجد شرایط انجام این پروژه، با به دست آوردن حداکثر آراء برای اجرای طرح مذکور انتخاب شد.

طرح مذکور توسط اداره کل معماری و ساختمان برای اجرا در سال جاری به کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری پیشنهاد شده و شرح خدمات آن با همکاری آن اداره کل و مدیریت مطالعات معماری و شهرسازی مرکز تهیه و توسط مرکز مطالعات به فراخوان گذاشته شده بود و فرایند عقد قرارداد، اجرا و نظارت بر حسن اجرای طرح مذکور نیز در این مرکز انجام خواهد شد.

در این جلسه عبدالرضا گلپایگانی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری، میثم بصیرت، معاون مطالعات و برنامه‌ریزی زیرساخت و طرح‌جامع مرکز مطالعات، تورج فرهادی، مدیرکل کمیسیون‌های اجرایی ماده صد، پویان شهابیان، مديركل برنامه‌ريزي و توسعه شهري امور شهرسازي مناطق، سید مجید نادری، معاون مدیرکل معماری و ساختمان، امیر شفیعی مدیر مطالعات معماری و شهرسازی مرکز مطالعات، محمدمهدی عزیزی و اسفندیار زبردست، اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران و احمد سعیدنیا و سهراب مشهودی اعضای جامعه مهندسان مشاور ایران حضور داشتند.

اخبار مرکز
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
جستجو
آرشیو مطالب
دسته بندی