بیاب
جزییات مطلب
print
رشد پنج برابری فعالیتهای نشر مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران : 84 درصد از فعالیتهای حوزه نشر مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران طی دو سال اخیر رقم خورده است.

رشد پنج برابری فعالیتهای نشر مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران : 84 درصد از فعالیتهای حوزه نشر مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران طی دو سال اخیر رقم خورده است.

آقای مهندس علی فرهادی مدیر مسئول انتشارات مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با اشاره به افزایش پنج برابری فعالیتهای صورت گرفته در فرایند اخذ مجوزهای نشر گفت: فعالیتهای صورت گرفته پیرامون فرایند اخذ مجوزهاي لازم نشر شامل : شابك ، فيپا ، مجوز ارشاد ، واسپاري و اخذ اعلام وصول با سازماندهي صورت گرفته اعم از تدوين فرايند و اصلاح و به روز رساني آن متناسب با شرايط مركز مطالعات و برنامه ريزي شهر تهران به مدت حدود ده ماه در حال برنامه ريزي و اجرا بود كه ماحصل آن ما را از يك وضعيت غیر قابل قبول به شرايط مناسبی به لحاظ كميت و كيفيت در خصوص فرایند چاپ و نشر رهنمون گرديد که نتیجه آن خلق بی سابقه ثروت علمی در حوزه مدیریت شهری بود.

وی افزود : بهره گیری از تکنیک های مهندسی فرایند به همراه نگرش سیستمی و تعامل کارا و اثر بخش با مراجع صدور مجوزهای نشر ، می تواند راه گشای واحدهای انتشاراتی در تسریع و بهره وری ثبت اطلاعات کتب در سامانه های مربوطه باشد.

ایشان افزودند: پرداختن و بررسي مجوزهاي گذشته و اصلاح آنها تا حد امكان زمینه ساز موفقیت های روزافزونی شده است تا جاييكه امروز با قاطعيت مي توانيم نسبت به اطمينان بخشي اين فرايند به لحاظ طي نمودن بموقع و با كيفيت فرايند مذكور اطلاع رساني نماييم.

همچنین علی فرهادی عنوان نمود : اختصاص 84 درصد از فعاليتهاي اخذ مجوز از ابتداي سال 93 تاكنون و 16 درصد از ابتداي سال 87 تا پايان سال 92 خود گویای جهشی بزرگ در این عرصه بوده است .

مدیر مسئول انتشارات مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: درسال 1394 و 1395 با مهندسی مجدد فرایندهای نشر و آسیب شناسی آن و البته مکانیزه شدن فرآیند درخواست تا صدور مجوز های نشر شاهد رونق گرفتن چاپ کتب هستیم.و عدد 84 درصد گذشته در مقایسه با عمر حدود 50 ساله مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران نشان از تلاش مضاعف و عملکرد جهادی در طول این مدت می باشد.

آقای علی فرهادی ابراز امیدواری کردند که تا پایان امسال و با حمایت مولفین و مترجمین محتوای حوزه مدیریت شهری، زمینه حضور فعال این مرکز بیش از پیش در بازار کتاب فراهم شود.

اخبار
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

جستجو
آرشیو مطالب
دسته بندی