بیاب
جزییات مطلب
print
کتاب «زنده‌باد جهاد، ده روايت از مديران پيشكسوتان جهاد سازندگي» منتشر شد

کتاب «زنده‌باد جهاد، ده روايت از مديران پيشكسوتان جهاد سازندگي» منتشر شد

کتاب «زنده‌باد جهاد؛ ده روايت از مديران پيشكسوتان جهاد سازندگي»، به کوشش دبیرخانه مدیریت جهادی برای همه علاقه‌مندان و پیشکسوتان مدیریت جهادی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی «مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران»، کتاب «زنده‌باد جهاد؛ ده روايت از مديران و پيشكسوتان جهاد سازندگي» تألیف پژوهشكده سیاست‌گذاری علم، فناوری و صنعت است که با مشارکت «انتشارات مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران» منتشر شد.

در این کتاب ، تجربیات برخی از پیشگامان و پرچم‌داران پیشکسوت جهاد سازندگی که طی چند دهه تلاش و مجاهدت در عرصه‌های مختلف سازندگی ، جنگ و خدمت در مناطق مختلف و محروم عمر خود را سپری کرده‌اند روایت‌شده است.

به گفته علی فرهادی مدیرمسئول انتشارات مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران در اين روایت‌ها تجارب و یافته‌های نيروها و مديراني كه سال‌ها در ميدان تلاش و جهاد بودند به ثبت رسيده است كه هر بخشي از آن دستاوردها ،استناداتي به شمار می‌رود كه می‌توان با آن ابعاد و چارچوب الگوي مديريت جهادي را تبيين نمود. امروزه آنچه مديريت جهادي را از ساير سبک‌های مديريتي متمايز می‌سازد در واقع همين نكاتي است كه در پيام راويان نهفته است.

وی افزود اميد است روايات تلاش و مجاهدت پيشكسوتان و تجارب سال‌ها فعاليت در عرصه‌های مختلف مديريت كشور مورد استفاده علاقه‌مندان قرار گيرد .

اخبار
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

جستجو
آرشیو مطالب
دسته بندی