بیاب
جزییات مطلب
print
اطلاعیه شماره 2- برگزاری دومین نشست هماهنگی دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری

اطلاعیه شماره 2- برگزاری دومین نشست هماهنگی دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری

اطلاعیه شماره 2: موضوع برگزاری دومین نشست هماهنگی دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری به اطلاع کلیه شرکت های برگزیده که از سوی پارک های علم و فناوری و یا صندق نوآوری و شکوفایی معرفی شده اند، می رساند:
نشست هماهنگی نمایشگاه مذکور، در روز سه شنبه 10/5/94 راس ساعت 14:30، در محل سالن جلسات طبقه3، ساختمان شهرداری منطقه 1، تجریش، ابتدای خیابان شریعتی، جنب میدان قدس، برگزار خواهد شد.
چند نکته در این خصوص قابل توجه است:
1-    ارائه چک تضمین حضور از سوی شرکت های مورد تایید پارک های علم و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی که در سایر اطلاعیه های مرکز اعلام شده اند، ضروری می باشد.
2-    چک تضمین حضور باید به مبلغ چهل میلیون ریال (معادل چهار میلیون تومان) در وجه مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران باشد.
3-    چک های مذکور تنها به منظور تضمین حضور بوده و پس از برگزاری به شرکت های حاضر در نمایشگاه عودت خواهد شد.
4-    در صورت عدم حضور شرکت ها چک مذکور قابل بازگشت نبوده و از سوی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران عودت خواهد شد.
5-    شرکت هایی که تمایل به ارائه چک تضمین نداشته باشند، می توانند با پرداخت مبلغ چهل میلیون ریال (معادل چهار میلیون تومان) به حساب اعلام شده در اطلاعیه های پیشین متعلق به شرکت نشر شهر اقدام نمایند.
6-    حضور کلیه شرکت ها و نمایندگان پارک ها و نمایندگان پارک ها در نشست روز شنبه مورخ 10/5/94 الزامی بوده و عدم حضور و ارائه چک یا مبلغ مذکور به معنای انصراف از حضور بوده و مرکز مطالعات می تواند نسبت به جایگزینی شرکت ها اقدام نماید.
نمایشگاه فناوری های نوین
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
جستجو
آرشیو مطالب
دسته بندی