بیاب
جزییات مطلب
print
اطلاعیه شماره یک در خصوص اعلام شرکت‌های منتخب برای حضور در دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری

اطلاعیه شماره یک در خصوص اعلام شرکت‌های منتخب برای حضور در دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری


بدين‌وسيله به اطلاع شرکت‌ها و اشخاص حقیقی که در سایت مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران ثبت نام نموده‌اند می‌رساند،
نتایج اعلام شده از سوی کمیته داوری و گزینش شرکت‌ها در دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری بر روی سایت مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران قرار گرفته است. لذا خواهشمند است آن دسته از شرکت‌هایی که در اولویت نخست شرکت در نمایشگاه قرار گرفته‌اند نسبت به رعایت نکات ذیل اقدامات لازم را مبذول نمایند. بدیهی است عدم رعایت نکات ذیل به منزله انصرفا از مشارکت در نمایشگاه فناوری‌های نوین مدیریت شهری تلقی خواهد شد.
1-    شرکت‌هایی که بر اساس نتایج کمیته داوری و گزینش در سایت مرکز مطالعات در اولویت حضور قرار گرفته‌اند لازم است در نشست روز سه شنبه مورخ 6/5/94 ساعت 14 واقع در انتهای بزرگراه کردستان، تقاطع بزرگراه شهید گمنام جنب  معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، تالار ایوان شمس، سالن اشراق حضور یابند. شرکت‌های معرفی شده از سوی پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های مورد تایید صندوق نوآوری و شکوفایی به بند 5 اطلاعیه مراجعه نمایند.
2-    گزینش شرکت‌ها بر اساس محدودیت فضای موجود و بر اساس معیارهای تعیین شده در شورای سیاست‌گذاری برگزاری دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری صورت گرفته است بر این اساس سایر شرکت‌های محترم فناور و دانش بنیان در لیست ذخیره‌ها قرار گرفته‌اند و در صورت ایجاد امکان حضور از آنها به صورت رسمی دعوت بعمل خواهد آمد.
3-    شرکت‌هایی که بر اساس نتایج کمیته داوری و گزینش در سایت مرکز مطالعات در اولویت حضور قرار گرفته‌اند قبل از حضور در نشست مذکور لازم است نسبت به پرداخت چهار میلیون ریال معادل چهارصد هزار تومان جهت ورودی نمایشگاه به شماره حساب 700790935400  به نام شرکت نشر شهر نزد بانک شهر شعبه میدان آرژانتین پرداخت نموده و یا در روز نشست به مسئول ثبت نام تحویل نمایند (از طریق کارت خوان در محل نشست).
4-    مبلغ مذکور شامل خدمات ارائه شده حراست، اطلاع رسانی، تجهیزات داخل غرفه (شامل برق، اینترنت، یک  عدد میز، دو عدد صندلی، سازه نمایشگاهی، ...) و برای کلیه شرکت‌ها به صورت یکسان می‌باشد سایر هزینه‌های نمایشگاهی توسط مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران تقبل شده است.
5-    طی هماهنگی به عمل آمده با معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکت‌هایی که توسط پارک‌های علم و فناوری به صورت رسمی معرفی شده باشند و یا از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی مورد معرفی و تایید قرار گرفته باشند، از پرداخت ورودیه نمایشگاه معاف خواهند بود. نشست هماهنگی مربوط به این شرکت‌ها در روز شنبه مورخ 10/5/94 ساعت 10 صبح در مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برگزار خواهد گردید.
6-    شرکت‌هایی که به هر دلیل تصمیم به عدم مشارکت در نمایشگاه فناوری‌های نوین مدیریت شهری را دارند، می‌بایست تا روز برگزاری نشست‌های پیش‌بینی شده  به صورت کتبی انصراف خود را به مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران اعلام نمایند (شماره فکس22392080- داخلی 290).
7-    واگذاری مکان و متراژ غرفه‌ها به هریک از شرکت‌ها بر اساس اولویت اعلام شده از سوی کمیته داوری و گزینش می‌باشد بدین سبب مرکز مطالعات امکان تغییر مکان غرفه‌های و متراژهای تعیین شده را نخواهد داشت.
8-    درج مشخصات شرکت‌کنندگان و شرح فعالیت‌ آنها در کتاب رسمی نمایشگاه به دو زبان فارسی و انگلیسی توسط برگزار کننده انجام خواهد گرفت لذا شرکت‌کنندگان ملزم به ارائه به موقع اطلاعات و مشخصات به صورت کامل تا روز برگزاری نشست‌های فوق الذکر می‌باشند، در صورت تاخیر، نام شرکت مذکور از کتابچه ذکر نخواهد شد.
9-    اطلاعات تکمیل شده توسط شرکت کنندگان به همان صورت در کتاب نمایشگاه درج می‌شود و در صورت نقص یا عدم صحت آنها مسیولیتی متوجه مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران نخواهد بود.
10-    بیمه کالاهای نمایشی بر عهده هریک از شرکت‌ها بوده و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در این خصوص مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
11-    کلیه محصولات و گروه‌های کالایی نمایشگاه اعم از نرم‌افزاری و سخت افزاری می‌بایست مجوزهای لازم را از مراکز ذی‌صلاح مرتبط اخذ نموده باشند. در غیر اینصورت کلیه مسئولیت‌ها و  عواقب ناشی از ارائه محصولات و خدمات غیرمجاز به عهده مشارکت کننده خواهد بود و مرکز هیچ‌گونه مسیولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
12-    تعیین محل غرفه‌ها و نحوه واگذاری آنها تماما بر عهده مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران می‌باشد حتی بعد از دریافت نقشه محل غرفه و رویت آن توسط شرکت کننده این احتمال وجود دارد که برگزار کننده به هنگام تحویل غرفه، بنابه دلایل گوناگون ناگزیر از جابجایی و تغییر مکان غرفه تخصیص یافته باشد. در این صورت مرکز مطالعات تلاش خواهد کرد حتی المقدور غرفه‌ای با شرایط مشابه به مشارکت کننده واگذار گردد.
13-    بر اساس هماهنگی بعمل آمده و با توجه به عدم نیاز به غرفه سازی سالن‌ها از یک روز پیش از برگزاری در اختیار شرکت‌ها قرار خواهد گرفت تا وسایل و محصولات خود را در محل قرار دهند. لذا همه شرکت‌ها محترم پذیرفته شده می‌بایست از ساعت 14 روز پنج شنبه مورخ 15/5/94 نسبت به دریافت غرفه خود اقدام و حداکثر تا قبل از ساعت 18 روز جمعه 16/5/94 نسبت به استقرار محصولات خود و آماده سازی غرفه اقدام نمایند. با توجه به حضور شخصیت‌های بلندمرتبه کشور در مراسم افتتاحییه و ضرورت اقدام انتظامی قبل از ورود ایشان، امکان تجهیز غرفه بعد از ساعت مذکور وجود ندارد.
14-    واگذاری غرفه به دیگران و یا شراکت با سایر واحدها مجاز نبوده و مشمول جریمه می‌گردد.
15-    لازم است شرکت های محترم فرم کارت غرفه‌داران را برای دو نفر شامل مسئول غرفه و همکار غرفه در سایت مرکز مطالعات تکمیل نمایند.
نمایشگاه فناوری های نوین
| print

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
جستجو
آرشیو مطالب
دسته بندی